Rólunk

Az Alapítványról

A Kegyelem (KEresztyén GYErmekevangelizáló és LElkigondozó Misszió) Alapítványt elkötelezett gyermekmunkások hívták életre azért, hogy baptista, vagy egyéb háttérből származó gyermekek számára tolmácsolja az Örömhírt.

Az Alapítvány 2019-ben szervezte 35. táborát! Jogelődje tartotta 1985-ben az utóbbi évtizedek első baptista gyermektáborát Tahiban.

Tapasztalt munkatársaink több, mint három évtizede szerveznek gyermekevangélizációs alkalmakat, látogatnak nevelőintézeteket, tartanak gyermekmunkás-továbbképző tanfolyamokat.

Amennyiben érdeklődsz munkánk iránt, írj bizalommal kegyelemalap@gmail.com címre! Illetve Facebookon is megtalálsz minket! Sürgős vagy személyesebb megbeszélést igénylő kérdéseket pedig a +36-30-538-5845 telefonszámon fogadunk.

Ha szívesen csatlakoznál hozzánk munkatársként, az alábbi kérdőív kitöltésével és egy lelkészi / lelki vezető ajánlásának elküldésével megteheted.