Alapítványi híreink

Új Vezetés

Ahogyan Tahi2019 - 35. Jubileumi tábor zárásakor már hivatalosan is bejelentették, Zoli bácsi és Ibolya néni az alapítvány vezetésének feladatait átadják. Hálásak vagyunk a majdnem három évtizednyi munkájukért.

Az alapítvány munkatársai november elején összeültek beszélgetni a jövő alakulásáról, a vezetők szerepéről, és az alapítvány új vezetője 2020. január 1-től hivatalosan is Körmendi-Seidler Zsófia lesz.

Valamint az alapítványban és a tábor szervezésben betöltött szerepek is átalakulóban vannak, keressük a fejlesztési lehetőségeket. Amennyiben érzel indíttatást rá, örülünk, ha imádságban gondolsz az alapítványra és a munkánkra.

1% támogatás

Köszönjük a 2019-es 1%-os támogatásokat. A befolyt összeg minden táborozó befizetéséhez majdnem 2000 forinttal járult hozzá.

Egyéb támogatásaink

Támogatást kaptunk a 2019-es táborunkra:

• Magyarországi Baptista Egyház - GYEMISZ-től
  • 15. kerületi önkormányzattól
  • Észak-Amerikai Baptista Szövetségtől
  • valamint magánszemélyektől.

Köszönjük.

Támogatási lehetőségek:

• Továbbra is szívesen fogadjuk az 1%-os vagy egyéb önkéntes adományokat (részletek itt)
      • 1% : Kegyelem Alapítvány, 18008199-1-42 adószám
      • Számlaszámunk: 11714006-20269243
  • Örülünk nagyobb mennyiségű tárgybeli felajánlásnak amelyet a táborozók kaphatnak meg csapat versenyek nyereményeként.
  • Szeretettel látunk minden megtért, keresztyén testvérünket a csapatunkban önkéntes munkatársként.
  • Valamint imatámogatást kérünk.